TREND NA ZMIANY


Od dwóch lat systematycznie ulepszamy Galerię Tarnovia!

W 2014 i 2015 r. zmodernizowaliśmy parking i części wspólne naszego centrum, udostępniliśmy nowoczesne miejsca odpoczynku i pokój dla rodziców z małymi dziećmi.


Parking zyskał nowe, jaśniejsze oblicze. Żywsze kolory ułatwiają obecnie poruszanie się i znajdowanie pojazdów. Zastosowaliśmy także nowoczesne rozwiązania, takie jak podświetlane tablice, miejsca dla rowerów, motocykli i szafki dla motocyklistów.Z kolei pokój rodzinny, znajdujący się na parterze Galerii Tarnovia, jest bogato wyposażony i starannie wykończony. Wysoka jakość materiałów, dostosowana do tego typu pomieszczeń, pozwala korzystać z niego w wygodny i bezpieczny sposób.


Do dyspozycji rodziców i opiekunów jest mikrofalówka, umywalka, toaleta i przewijak. Stonowane kolory i dekoracje ścienne z pewnością spodobają się maluchom.
Ponieważ komfort naszych Klientów jest dla nas priorytetem, przygotowaliśmy dwie strefy relaksu, gdzie w miłej atmosferze można zrobić sobie przerwę od zakupów i skorzystać z punktów ładowania telefonów czy Wi-Fi. Nowoczesny design stref doskonale wpisuje się w nowy wizerunek Galerii Tarnovia.


W kwietniu 2015 r. roku wprowadziliśmy nową komunikację wizualną Galerii, a wraz z nią unowocześniliśmy logotyp i kanały komunikacji z naszymi Klientami. Nowe hasło – Odkryj nas na nowo – to nie slogan reklamowy, ale obietnica zmian, których część nasi klienci mogą już podziwiać. Zapraszamy do oglądania i komentowania naszych nowych pomysłów!


Od grudnia 2016 r. zapraszamy do najnowocześniejszego w mieście kina CINEMA3D. Multipleks na 5 salach mieści blisko 800 widzów.


Nowi najemcy, odświeżone sklepy
Premium Mobile
Premium Mobile - sierpień 2018

Premium Mobile to operator komórkowy z prostym przesłaniem – oferujemy Ci ofertę bez limitu, z dużą ilością internetu, w jakości takiej samej jak duzi operatorzy, ale w cenie znacząco niższej.
Jewuła
Kuźnia Stylu Jewuła - lipiec 2018

Fryzjerzy najwyższej klasy i najbardziej uzdolnieni! Możecie oczekiwać zarówno strefy damskiej jak i barber shopu.
Patriot
Patriot / punkt Poczty Polskiej - czerwiec 2018

Nasza historia jest typowo nietypowa! Otworzyliśmy nasz sklep specjalnie dla Nas, czyli Polaków będących zarówno w kraju jak i na obczyźnie, gdzie idzie się zmagać z tęsknotą za Ojczyzną.
WGN
WGN Nieruchomości - czerwiec 2018

Jedno z najprężniej działających biur nieruchomości ziemi tarnowskiej - WGN Nieruchomości.
Briju
Briju - luty 2018

Oferta Briju to najwyższej jakości wyroby jubilerskie ze złota i srebra, kolekcje z diamentami i innymi kamieniami szlachetnymi, a także szeroka gama obrączek produkowanych na indywidualne zamówienie oraz zegarki wielu renomowanych marek.
Hebe
Hebe - lipiec 2017

Hebe to nowoczesna drogeria, która swoim klientom oferuje starannie wyselekcjonowany, zróżnicowany asortyment, produkty dostępne na wyłączność – wszystko w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Nowoczesna koncepcja to połączenie dwóch formatów - drogerii często występującej razem z apteką.
Top Secret
Top Secret - czerwiec 2017

Top Secret ma 20 lat doświadczeń w świecie mody. Jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych polskich marek, oferujących komplementarne kolekcje ubrań i dodatków tak o charakterze codziennym, sportowym jak i bardziej formalnym.
Trygon Sport
Trygon Sport - maj 2017

Trygon Sport funkcjonuje na rynku od ponad 20 lat, jest wciąż rozwijającą się siecią sklepów z markowymi butami i odzieżą.