logo

Femestage poszerza ofertę Tarnovii

Marka Femestage wybrała Galerię Tarnovia na swój debiut na tarnowskim rynku. Dzięki podpisanej umowie centrum wzbogaca się o kolejne znane logo dostępne jedynie w tym obiekcie.

Femestage ulokuje się na parterze w lokalu o powierzchni ponad 230 mkw. Otwarcie sklepu zaplanowano na początek grudnia.

Femestage należy do firmy Monnari, ale wywodzi się z Domu Mody Eva Minge. Ta znana projektantka pełni jednocześnie rolę dyrektor kreatywnej tej marki. Femestage powstała dla kobiet, które stawiają na prostotę, ciekawą formę oraz jakość, a zarazem lubią podkreślać swoją kobiecość. Jak mówi artystka, propozycja Femestage skierowana jest do młodych kobiet poszukujących elegancji w codziennym wydaniu.

– Staramy się urozmaicić ofertę Galerii Tarnovia o najemców, którzy są unikatowi na lokalnym rynku, a jednocześnie proponują modę dobrą jakościowo, a przy tym ciekawą i atrakcyjną wizualnie – mówi Elżbieta Kutrasińska, senior leasing manager w firmie CREAM, która odpowiada za wynajem i zarządzanie obiektem.

Femestage będzie działać w segmencie mody damskiej, którą w Galerii Tarnovia reprezentują również m.in.: Taranko, Monnari, Betty Barclay i Aryton, Carry oraz międzynarodowi najemcy sieciowi: Orsay, H&M czy New Yorker.

foto