Nowa jakość w Galerii Tarnovia

Galeria Tarnovia w Tarnowie przechodzi zmiany, które wynikają z wprowadzenia nowej strategii opracowanej wspólnie przez jej zarządcę – firmę CREAM i właściciela – Griffin Property Finance II FIZAN. W ciągu roku odświeżenie oferty obejmie niemal 30 proc. powierzchni obiektu.

Podjęte starania zauważają i doceniają najemcy, przedłużając lub podejmując z nami współpracę.

– W Galerii Tarnovia wiele dzieje się już teraz, a to dopiero początek. Wkrótce będziemy informować o kolejnych krokach zmierzających do urozmaicenia oferty. Planujemy, że w ciągu roku zmiany obejmą  5,5 tys. mkw. i będą dotyczyć m.in. nowych umów, relokacji i powiększania lokali przez dotychczasowych najemców – mówi Elżbieta Kutrasińska, senior leasing manager w firmie CREAM.

Pozytywne sygnały płyną również ze strony klientów, którzy chętniej odwiedzają obiekt. W trzecim kwartale 2019 roku centrum odnotowało znaczny wzrost odwiedzalności w stosunku do poprzedniego kwartału mimo zwiększonej liczby niedziel wolnych od handlu. To wpłynęło jednocześnie na poprawę obrotów. Klientów do Galerii Tarnovia przyciąga unikatowa oferta – jedyne w Tarnowie sklepy marek H&M i New Yorker. Atutem jest również jedyne w mieście nowoczesne, wielosalowe kino Cinema 3D. Na poprawę frekwencji wpływa także dostępność galerii – oddanie do użytku przejazdu pod wiaduktem kolejowym przy ulicy Krakowskiej znacznie skróciło i usprawniło dojazd do obiektu. Ten rejon staje się handlową destynacją również dzięki  m.in. otwarciu sklepu spożywczego Lidl.

Galeria Tarnovia funkcjonuje na tarnowskim rynku od 2009 roku. Na ponad 17 tys. mkw. powierzchni handlowej działa 70 sklepów takich marek, jak: H&M, New Yorker – jedyne sklepy w Tarnowie, Smyk, Carry, Reserved, Sinsay, Martes Sport, Triumph, Douglas, Deichmann, CCC, Pepco, RTV Euro AGD i jedyne w mieście nowoczesne kino Cinema 3D. Centrum handlowe mieści się przy ulicy Krakowskiej 149. W 30-minutowej strefie oddziaływania Galerii Tarnovia mieszka przeszło 270 tys. osób, a w 10-minutowej strefie – blisko 90 tys. osób.

 

CREAM oferuje pełny zakres usług związanych z nieruchomościami komercyjnymi. Firma skupia się na zarządzaniu operacyjnym i strategicznym oraz budowaniu wartości projektów poprzez indywidualne podejście do każdego z nich. CREAM specjalizuje się w asset i property managemencie, leasingu powierzchni handlowych i biurowych oraz obsłudze prawnej rynku nieruchomości. Spółka oferuje ponadto usługi doradztwa inwestycyjnego, operacyjnego, działań deweloperskich i project managementu oraz doradztwo marketingowe, finansowe i księgowe. Więcej informacji: www.cream-management.pl

foto