Nowy zarządca Galerii Tarnovia

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że z dniem 1 stycznia 2019 r. czynności zarządzania i administrowania obiektem Galeria Tarnovia w Tarnowie przejmuje spółka: Cream Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Wilczej 50/52, 00-679 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000197939, posiadającą numer NIP: 9581454203.

CREAM oferuje pełny zakres usług związanych z nieruchomościami, oddając do dyspozycji klienta ekspertów, ich potencjał i doświadczenie. Zespół 60 osób świadczy takie usługi jak asset management, property management, leasing pow. handlowych i biurowych, marketing, finanse i księgowość oraz obsługa prawna. Skupiając się na zarządzaniu operacyjnym, w ofercie organizacji występują także usługi doradztwa inwestycyjnego, doradztwa operacyjnego, działań developerskich i project management.

W 2016 roku za "kompleksowość świadczonych usług" CREAM otrzymało nagrodę "Spotlight Award" w konkursie organizowanym przez Warsaw Business Journal. Więcej informacji: www.cream-management.pl

foto