Tarnovia zmienia się dla klientów

Galeria Tarnovia wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i zmienia się zgodnie z ich potrzebami. W obiekcie właśnie oddano do użytku nowe strefy relaksu. Można tam odpocząć na komfortowych kanapach i w wygodnych fotelach, a przy okazji podładować telefon czy tablet.

Na parterze obiektu zaaranżowano trzy miejsca, w których klienci mogą przysiąść i zrelaksować się w trakcie zakupów. Strefy, poza funkcją wypoczynkową, są także praktyczne – niektóre z puf pełnią funkcję ładowarek.

– W Galerii Tarnovia brakowało nowoczesnego miejsca, w którym klienci mogliby odpocząć bądź podładować sprzęt elektroniczny. Teraz jest to możliwe. Strefy relaksu są nietuzinkowo i przyjemnie urządzone. Królują w nich komfortowe meble wypoczynkowe, miękkie kanapy i fotele. Miejsca spełniają także praktyczną funkcję – w pufach umieszczone są ładowarki sprzętu elektronicznego ­– zarówno USB, jak i indukcyjne – mówi Aleksandra Sadłek, asset manager w firmie CREAM, która jest odpowiedzialna za realizację strategii obranej dla obiektu.

W Galerii Tarnovia dzieje się ostatnio coraz więcej. Przyspieszyła rekomercjalizacja centrum, dzięki której umowy podpisały takie firmy, jak: Douglas, Rossmann, Deichmann, Lee/Wrangler, Play, Tui oraz Itaka. Wiele rozmów leasingowych toczy się bądź jest finalizowanych. – Działamy na wielu frontach. Dział wynajmu skupia się na poszerzeniu oferty obiektu, a property managerowie dbają, aby Galeria Tarnovia była przyjaznym i wygodnym miejscem do spędzania czasu. Oprócz zrealizowanej już inwestycji w strefy relaksu, w najbliższym czasie planujemy również odnowienie pokoju rodzica z dzieckiem – podkreśla Tomasz Mądrzyk, dyrektor Galerii Tarnovia.

Po przejęciu Galerii Tarnovia przez nowego właściciela – firmę Griffin Property Finance II FIZAN oraz objęciu funkcji property i asset managera przez CREAM – wprowadzono nową strategię, która zaowocowała rosnącą, mimo niesprzyjających warunków rynkowych, odwiedzalnością oraz lepszą konwersją wizyt na obroty. Atutem centrum jest również obecność jedynych w mieście sklepów H&M, New Yorker oraz nowoczesnego kina Cinema 3D, które po zakupie przez Multikino przechodzi w Polsce rebranding.

Galeria Tarnovia funkcjonuje na tarnowskim rynku od 2009 roku. Na ponad 17 tys. mkw. powierzchni handlowej działa 70 sklepów takich marek, jak: H&M, New Yorker, Smyk, Carry, Reserved, Sinsay, Martes Sport, Triumph, Douglas, Deichmann, CCC, Pepco, RTV Euro AGD oraz Market z grupy Carrefour i jedyne w mieście nowoczesne kino Cinema 3D. Centrum handlowe mieści się przy ulicy Krakowskiej 149. W 30-minutowej strefie oddziaływania Galerii Tarnovia mieszka przeszło 270 tys. osób, a w 10-minutowej strefie – blisko 90 tys. osób.

foto foto foto