sklep
  • Piętro: 0
  • www.deichmann.pl
  • Telefon: 668 685 272
    Czynne pon-sob: 10:00-20:00
  • Kategoria: 19

Firma DEICHMANN-OBUWIE, obecna w Polsce od 1997 roku, zajmuje się sprzedażą detaliczną obuwia i akcesoriów obuwniczych. W polskim oddziale firmy zatrudnionych jest ponad 1 400 osób. Spółka posiada ponad 150 sklepów na terenie całej Polski, mieszczących się głównie w dużych centrach handlowych.

Pod nazwą DEICHMANN prowadzone są salony sprzedaży w Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii, Danii, Polsce, Słowacji, na Litwie, Węgrzech, w Czechach, Chorwacji, Rumuni, Szwecji, Słowenii i Turcji. Ponadto grupa działa w Szwajcarii (Dosenbach, Ochsner, Ochsner Sport), w Holandii (vanHaren) i USA (Rack Room Shoes, Off Broadway).

Recepta firmy DEICHMANN na sukces jest prosta: dobrej jakości, modne obuwie za przystępną cenę. Oferta firmy skierowana jest do całej rodziny. Dobra relacja ceny do jakości to cecha, która wyróżnia sklepy Deichmann na tle innych sieci sklepów obuwniczych i która sprawdziła się już w kilkunastu innych krajach, w których funkcjonują sklepy Deichmann.

W sklepach DEICHMANN znajdziemy obuwie dla pań, panów, nastolatków i dzieci. Kolekcja w sklepie Deichmann jest bardzo różnorodna, nowatorska i modna. Pomimo wprowadzenia marek droższych oferta niższych segmentów cenowych jest w dalszym ciągu bardzo szeroka. Oferta firmy Deichmann obejmuje również artykuły dodatkowe: środki do pielęgnacji obuwia, wkładki, sznurowadła i inne akcesoria, ponadto: torebki, paski, plecaki, walizki.