TREND NA ZMIANY


Systematycznie ulepszamy Galerię Tarnovia!


Zmodernizowaliśmy parking, który zyskał nowe, jaśniejsze oblicze. Żywsze kolory ułatwiają poruszanie się i znajdowanie pojazdów. Zastosowaliśmy także nowoczesne rozwiązania, takie jak podświetlane tablice, miejsca dla rowerów, motocykli i szafki dla motocyklistów. Już wkrótce do naszej oferty dołączy myjnia samochodowa.

Odnowiliśmy pokój dla rodziców z małymi dziećmi znajdujący się na parterze Galerii Tarnovia. Jest bogato wyposażony i starannie wykończony. Wysoka jakość materiałów, dostosowana do tego typu pomieszczeń, pozwala korzystać z niego w wygodny i bezpieczny sposób. Do dyspozycji rodziców i opiekunów jest mikrofalówka, umywalka, toaleta i przewijak. Stonowane kolory i dekoracje ścienne z pewnością spodobają się maluchom.

Ponieważ komfort naszych Klientów jest dla nas priorytetem, przygotowaliśmy także trzy strefy relaksu, gdzie w miłej atmosferze można zrobić sobie przerwę od zakupów i skorzystać z punktów ładowania telefonów czy Wi-Fi. Nowoczesny design stref doskonale wpisuje się w nowy wizerunek Galerii Tarnovia.

W wolnym czasie zapraszamy do najnowocześniejszego w mieście kina CINEMA3D. Multipleks w 5 salach mieści łącznie blisko 800 widzów, w którym czekają na Państwa premiery, maratony, koncerty na dużym ekranie oraz specjalne wydarzenia kulturalne.

Zostają z nami na dłużej


W 2019 roku przedłużyli z nami umowy: sklep obuwniczy Deichmann, Biuro Podróży Itaka, salon Play, salony modowe Lee/Wrangler i Carry, Biuro Podróży Tui, Szafa Butów oraz Cukiernia Targowa w nowej odsłonie.

Drogeria Rossmann oprócz przedłużenia umowy zmieniła lokalizację i powiększyła powierzchnię. Sklep obuwniczy CCC pozostaje z nami na kolejne lata, wkrótce zmieni lokalizację oraz powiększy swoją powierzchnię. New Yorker również przedłużył umowę w Galerii Tarnovia, będzie modernizował swój lokal i również zwiększał powierzchnię. Pozostaje z nami także Doner Kebab, zmienia lokalizację i jednocześnie stanie się początkiem stworzenia wyczekiwanej strefy restauracyjnej na piętrze galerii przy kinie Cinema3D.

30 grudnia 2019 roku otworzyliśmy nowy sklep spożywczy - Biedronka, który jest w nowym koncepcie z licznymi udogodnieniami dla klienta m.in. ladą mięsną.

Wkrótce oferta Galerii Tarnovia wzbogaci się o sklep z wyposażeniem wnętrz.
Nowi najemcy, odświeżone sklepy

Carry
Carry - luty 2020

Marka modowa Carry przez kolejne lata będzie wynajmować lokal w tarnowskiej Galerii Tarnovia. To jedyny salon tej firmy w mieście. Umowę podpisali eksperci firmy CREAM – zarządcy obiektu.

Carry to polska sieć handlowa oferująca modę damską i męską w stylu casual.
 

Biedronka
Biedronka - grudzień 2019

Biedronka to największa sieć sklepów detalicznych w Polsce posiadająca ponad 2200 sklepów w ponad 800 lokalizacjach. Pracując z ponad pięciuset polskimi producentami Biedronka oferuje starannie wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości, codziennie w niskich cenach.
 

Rossmann
Rossmann - grudzień 2019

Drogeria Rossmann zaprasza klientów do nowego, większego sklepu w nowej lokalizacji - w sąsiedztwie salonów H&M i New Yorker. Dzięki tej zmianie oferta drogerii wzbogaciła się o nowe produkty.

 

Orange
Orange - listopad 2019

Najnowocześniejszy w Tarnowie salon Orange już otwarty w nowej lokalizacji, obok Biura Nieruchomości WGN. W salonie Orange specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy ofertę telefonii mobilnej i stacjonarnej, dostępu do Internetu mobilnego i stacjonarnego. Dostępną również mamy telewizję cyfrową w jakości HD oraz TV na życzenie.

Femestage
Femestage - listopad 2019

Już otwarty jedyny w mieście sklep marki Femestage. Znajduje się na parterze, na wprost Biura Podróży Itaka. Idealnie wkomponował się w naszą ofertę dla Pań, którą obecnie tworzą: Taranko, Monnari, Betty Barclay i Aryton, Carry oraz międzynarodowi najemcy sieciowi: Orsay, H&M czy New Yorker.
 

Lee Wrangler
Wrangler / Lee - listopad 2019

Nowa odsłona Lee Wrangler już na Was czeka i zaprasza na zakupy. 

mBank
mBank - listopad 2019

Naszą ofertę poszerzyliśmy o usługi bankowe. Zapraszamy do nowo otwartego stoiska, gdzie w szybki i prosty sposób można założyć konto lub skorzystać z szerokiej oferty banku.

 

Taranko
Taranko - listopad 2019

Sklep Taranko zmienił swoją lokalizację. Jedyny w mieście salon tej marki obecnie znajduje się na parterze obok sklepu Bytom. Nowa odsłona lokalu jest nowoczesna i przestronna. Dzięki temu, każda kobieta odnajdzie w nim oryginalność, wygodę i dobrą jakość.
 

New Yorker
New Yorker - wrzesień 2019

Jedyny w Tarnowie sklep marki New Yorker będzie z nami przez kolejne lata. Dotychczasowy lokal zostanie odnowiony i znacznie się powiększy. Nowa wzbogacona oferta będzie dla Państwa dostępna już w drugim kwartale 2020 roku.