TREND NA ZMIANY


Systematycznie ulepszamy Galerię Tarnovia!


Zmodernizowaliśmy parking, który zyskał nowe, jaśniejsze oblicze. Żywsze kolory ułatwiają poruszanie się i znajdowanie pojazdów. Zastosowaliśmy także nowoczesne rozwiązania, takie jak podświetlane tablice, miejsca dla rowerów, motocykli i szafki dla motocyklistów. Dla Państwa wygody otworzyliśmy myjnię samochodową z wulkanizacją oraz możliwością przechowywania opon.


Odnowiliśmy pokój dla rodziców z małymi dziećmi znajdujący się na parterze Galerii Tarnovia. Jest bogato wyposażony i starannie wykończony. Wysoka jakość materiałów, dostosowana do tego typu pomieszczeń, pozwala korzystać z niego w wygodny i bezpieczny sposób. Do dyspozycji rodziców i opiekunów jest mikrofalówka, umywalka, toaleta i przewijak. Stonowane kolory i dekoracje ścienne z pewnością spodobają się maluchom.


Na terenie Galerii można skorzystać z Wi-Fi oraz punktów do ładowania telefonów.


W wolnym czasie zapraszamy do najnowocześniejszego w mieście kina Multikino. Multipleks w 5 salach mieści łącznie blisko 800 widzów, w którym czekają na Państwa premiery, maratony, koncerty na dużym ekranie oraz specjalne wydarzenia kulturalne.


Ponieważ komfort i bezpieczeństwo naszych Klientów jest dla nas priorytetem, Galeria jest dodatkowo dezynfekowana. Przy wejściach do galerii oraz toalet zamontowane zostały pojemniki z płynem do dezynfekcji rąk oraz instrukcje i wytyczne Ministerstwa Zdrowia, dotyczące przestrzegania wprowadzonych zasad higieny Szczegółowe informacje


Wszystkie sklepy i punkty na terenie Galerii również zadbały o bezpieczeństwo klientów. Przy wejściu do każdego sklepu znajdują się płyny do dezynfekcji rąk, zwiększono częstotliwość dezynfekcji sklepów oraz przymierzalni.

Zostają z nami na dłużej


W ostatnim czasie przedłużyli z nami umowy: sklep obuwniczy Deichmann, Biuro Podróży Itaka, salon Play, salony modowe Lee/Wrangler i Carry, 4F, Biuro Podróży Tui, Szafa Butów oraz Cukiernia Targowa w nowej odsłonie.


Drogeria Rossmann oraz salon Vision Express oprócz przedłużenia umowy zmienili lokalizację i powiększyli powierzchnię. Sklep obuwniczy CCC pozostaje z nami na kolejne lata. Nowoczesny, większy salon znajduje się w nowej lokalizacji obok Apteki Cosmedica. New Yorker również przedłużył umowę w Galerii Tarnovia, zmodernizował swój lokal i powiększył powierzchnię.


Ofertę najemców poszerzył sklep spożywczy - Biedronka, który jest w nowym koncepcie z licznymi udogodnieniami dla klienta m.in. ladą mięsną. W grudniu 2020 r. do grona najemców Galerii Tarnovia dołączył sklep z wyposażeniem domu Jysk. W 2023 roku do oferty najemców dołączyli: Empik, plac zabaw dla dzieci Kinderplaneta oraz sklep z markową odzieżą Pepegi.
Nowi najemcy, odświeżone sklepy

Kodano
Optyk Kodano - czerwiec 2024

Salon optyczny KODANO Optyk to gwarancja idealnych okularów. Kluczem do sukcesu są starannie dobrane szkła okularowe oraz wyjątkowe oprawy. Dzięki temu połączeniu okulary mogą dobrze spełniać swoją funkcję, a zarazem stać się niebanalnym dodatkiem.

Dodatkowo specjaliści, za pomocą nowoczesnego sprzętu diagnostycznego, wykonują najwyższej jakości badania wzroku.

Empik
Empik - maj 2023

EMPIK otworzył swój salon na powierzchni 270 m kw. Salon EMPIK odpowiada na potrzeby klientów poszukujących rozwiązań w świecie literatury, muzyki i rozrywki. Grupa Empik to jeden z liderów transformacji cyfrowej w Polsce. Od ponad 70 lat Empik jest czołową marką lifestyle’ową, z 300 salonami Empik i Papiernik by Empik, oraz jedną z 3 największych platform e-commerce w Polsce.

Pepegi
Pepegi - maj 2023

Sklep oferuje marki premium z całego świata. Najnowsze trendy cenionych projektantów! Tylko tutaj skompletujesz garderobę w niskich cenach od luksusowej bielizny aż po streatwearowe obuwie.
 

Doner Kebab
Nowy Doner Kebab - grudzień 2022

Nowy Doner Kebab w Galerii Tarnovia. Szybko i smacznie przeniesie Cię do smaków kuchni tureckiej. W ofercie znajdują się nie tylko kebaby i tortille, ale także zapiekanki, frytki i zestawy dla dzieci.