TREND NA ZMIANY


Systematycznie ulepszamy Galerię Tarnovia!


Zmodernizowaliśmy parking, który zyskał nowe, jaśniejsze oblicze. Żywsze kolory ułatwiają poruszanie się i znajdowanie pojazdów. Zastosowaliśmy także nowoczesne rozwiązania, takie jak podświetlane tablice, miejsca dla rowerów, motocykli i szafki dla motocyklistów. Już wkrótce do naszej oferty dołączy myjnia samochodowa.

Odnowiliśmy pokój dla rodziców z małymi dziećmi znajdujący się na parterze Galerii Tarnovia. Jest bogato wyposażony i starannie wykończony. Wysoka jakość materiałów, dostosowana do tego typu pomieszczeń, pozwala korzystać z niego w wygodny i bezpieczny sposób. Do dyspozycji rodziców i opiekunów jest mikrofalówka, umywalka, toaleta i przewijak. Stonowane kolory i dekoracje ścienne z pewnością spodobają się maluchom.

Ponieważ komfort naszych Klientów jest dla nas priorytetem, przygotowaliśmy także trzy strefy relaksu, gdzie w miłej atmosferze można zrobić sobie przerwę od zakupów i skorzystać z punktów ładowania telefonów czy Wi-Fi. Nowoczesny design stref doskonale wpisuje się w nowy wizerunek Galerii Tarnovia.

W wolnym czasie zapraszamy do najnowocześniejszego w mieście kina CINEMA3D. Multipleks w 5 salach mieści łącznie blisko 800 widzów, w którym czekają na Państwa premiery, maratony, koncerty na dużym ekranie oraz specjalne wydarzenia kulturalne.

Zostają z nami na dłużej


W 2019 roku przedłużyli z nami umowy: sklep obuwniczy Deichmann, Biuro Podróży Itaka, salon Play, salony modowe Lee/Wrangler i Carry, Biuro Podróży Tui, Cukiernia Targowa w nowej odsłonie.

Drogeria Rossmann pozostanie z nami na kolejne lata, zmienia lokalizację oraz powiększa swoją powierzchnię. New Yorker również przedłużył umowę w Galerii Tarnovia, będzie modernizował swój lokal i zwiększał powierzchnię.
Nowi najemcy, odświeżone sklepy

Femestage
Femestage - grudzień 2019

Już wkrótce otwarcie jedynej w mieście marki Femestage. Sklep znajdować się będzie na parterze, na wprost Biura Podróży Itaka. Idealnie wkomponuje się w naszą ofertę dla Pań, którą obecnie tworzą: Taranko, Monnari, Betty Barclay i Aryton, Carry oraz międzynarodowi najemcy sieciowi: Orsay, H&M czy New Yorker. Otwarcie sklepu zaplanowano na początek grudnia.

Rossmann
Rossmann - listopad 2019

W chwili obecnej Drogeria Rossmann przygotowuje dla Was nowy, większy lokal. Będzie on bardziej przestronny i nowoczesny oraz znacznie powiększy swój asortyment . Do czasu otwarcia nowego lokalu, drogeria zaprasza do obecnej lokalizacji przy głównym wejściu do galerii.
 

Taranko
Taranko - listopad 2019

Sklep Taranko zmienił swoją lokalizację. Jedyny w mieście salon tej marki obecnie znajduje się na parterze obok sklepu Bytom. Nowa odsłona lokalu jest nowoczesna i przestronna. Dzięki temu, każda kobieta odnajdzie w nim oryginalność, wygodę i dobrą jakość.

New Yorker
New Yorker - wrzesień 2019

Jedyny w Tarnowie sklep marki New Yorker będzie z nami przez kolejne lata. Dotychczasowy lokal zostanie odnowiony i znacznie się powiększy. Nowa wzbogacona oferta będzie dla Państwa dostępna już w drugim kwartale 2020 roku.